TATRA JOURNEY
Made in Poland

Ciuchy prosto od wcale niegroźnego Miśka TJ.
Czy ktoś już widział wcale niegroźnego Miska TJ spacerując tatrzańskimi szlakami, na górskich szczytach Podhala lub miejskiej dżungli stolicy? Nie? A może jednak? Na pewno spotkacie go tutaj!
Wspólnie z naszym niedźwiedzim przyjacielem mamy dla Was całkiem nowy brand - TATRA JOURNEY made in Poland - dla koneserów górskich klimatów, wielbicieli mody oraz dobrej jakości dzianin. Designerskie t-shirty damskie i męskie z charakterystycznym wizerunkiem Miśka TJ, mega fajne skarpety oraz już wkrótce inne produkty znajdziecie w naszym sklepie online www.tatrajourney.com oraz w zaprzyjaźnionych multibrandach. Stoiska pełne tradycyjnego folkloru oraz pstrokate gadżety sprzedawane jako pamiątki na Podhalańskich ulicach, które w masowych ilościach lądują w naszych śmietnikach, wymieniamy na jakościowy produkt, który pokochamy od pierwszego wejrzenia, będziemy z dumą nosić i kojarzył nam się będzie z walorami tatrzańskiej przyrody. Od dzisiaj TATRA JOURNEY Misiek to kwintesencja naszych polskich gór.

Szukasz wyjątkowej pamiątki?

Postaw na uroczego Miska TJ oraz odzież z górskim akcentem Tatra Journey:)
100% polskie x 100% modne!

Ciekawi Was czy Misiek TJ istnieje naprawdę?

Pewnie! Urodził się na Podhalu, w jego żyłach płynie dzika, górska krew, codziennie spaceruje ulicami podhalańskich miast lub tatrzańskich szlaków. Inspirując się tym co kocha najbardziej, od podstaw stworzył nowy, polski brand TATRA JURNEY - modne ciuchy prosto z gór, fajną alternatywę dla fanów górskich sportów, polskości oraz turystów z całego świata.

O naszym Miśku jeszcze wspomnimy ale zapewniamy - Misiek TJ to całkiem niegroźny misiek.